LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no IK EFC.
IK EFC
lv
en
IK EFC oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002230213
Reģistrācijas datums:
20.02.2026
Izslēgšanas datums no reģistra:
08.06.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Aleksandra Bieziņa iela 11 - 88
Pasta indekss:
LV-1029
SEPA identifikators:
LV59ZZZ40002230213
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK EFC kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK EFC mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK EFC @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK EFC @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK EFC @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK EFC @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK EFC @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK EFC @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK EFC
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: