LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203138466
Reģistrācijas datums:
19.04.2018
Izslēgšanas datums no reģistra:
07.05.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 2 - 1
Pasta indekss:
LV-1010
SEPA identifikators:
LV80ZZZ40203138466
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADELO COMMERCE"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: