LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no "IndoEurope Trading Consultant Services" SIA.
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA
lv
en
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203454980
Reģistrācijas datums:
18.01.2023
Izslēgšanas datums no reģistra:
05.12.2024
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Ogre, Upes prospekts 5 - 3
Pasta indekss:
LV-5001
SEPA identifikators:
LV96ZZZ40203454980
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
"IndoEurope Trading Consultant Services" SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par "IndoEurope Trading Consultant Services" SIA
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: