LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss".
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss"
lv
en
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
41203042154
Reģistrācijas datums:
01.11.2011
Izslēgšanas datums no reģistra:
17.09.2015
Juridiskā adrese:
Ventspils, Jūras iela 4-72
Pasta indekss:
LV-3601
SEPA identifikators:
LV83ZZZ41203042154
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Koncertu Organizēšanas Serviss"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: