LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants".
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants"
lv
en
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
41502016331
Reģistrācijas datums:
05.06.1998
Izslēgšanas datums no reģistra:
21.08.2012
Juridiskā adrese:
Preiļu nov., Preiļi, Aglonas iela 43-1
Pasta indekss:
LV-5300
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais uzņēmums
Tiesību subjekta veida kods:
IND
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par A.Trošina individuālais uzņēmums "AST garants"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: