LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
210301311
Reģistrācijas datums:
03.10.1994
Izslēgšanas datums no reģistra:
15.12.1997
Juridiskā adrese:
Liepājas rajons, Kalētu pagasts, Kalēti, Liepu aleja 4-17
Pasta indekss:
LV-3484
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PASTARĪTIS"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: