LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203039314
Reģistrācijas datums:
19.12.2016
Izslēgšanas datums no reģistra:
25.09.2024
Juridiskā adrese:
Ādažu nov., Ādaži, Pirmā iela 21 - 24
Pasta indekss:
LV-2164
SEPA identifikators:
LV81ZZZ40203039314
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JRM Solutions"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: