LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
IK Eiropas kurjers
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
IK Eiropas kurjers oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002180016
Reģistrācijas datums:
06.06.2017
Juridiskā adrese:
Tukuma nov., Tukums, Kuldīgas iela 70 - 14
Pasta indekss:
LV-3104
SEPA identifikators:
LV94ZZZ40002180016
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK Eiropas kurjers kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK Eiropas kurjers mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK Eiropas kurjers @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK Eiropas kurjers @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK Eiropas kurjers @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK Eiropas kurjers @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK Eiropas kurjers @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK Eiropas kurjers @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK Eiropas kurjers
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par IK Eiropas kurjers
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: