LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA GABRIELS GROUP
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA GABRIELS GROUP oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40003656177
Reģistrācijas datums:
05.12.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Katoļu iela 14
Pasta indekss:
LV-1003
SEPA identifikators:
LV77ZZZ40003656177
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2845.00 EUR; Reģistrēts: 22.06.2016; Pēdējās izmaiņas: 22.06.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA GABRIELS GROUP kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA GABRIELS GROUP mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA GABRIELS GROUP @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA GABRIELS GROUP @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA GABRIELS GROUP @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA GABRIELS GROUP @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA GABRIELS GROUP @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA GABRIELS GROUP @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA GABRIELS GROUP
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA GABRIELS GROUP
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: