LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Top Team"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Top Team" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103588869
Reģistrācijas datums:
21.09.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 222
Pasta indekss:
LV-1039
SEPA identifikators:
LV45ZZZ40103588869
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Top Team" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Top Team" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Top Team" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Top Team" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Top Team" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Top Team" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Top Team" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Top Team" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Top Team"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Top Team"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: