LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA RR Darbnīca
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA RR Darbnīca oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203223762
Reģistrācijas datums:
09.08.2019
Juridiskā adrese:
Jelgava, Uzvaras iela 5 - 33
Pasta indekss:
LV-3001
SEPA identifikators:
LV62ZZZ40203223762
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
8680.00 EUR; Reģistrēts: 15.10.2020; Pēdējās izmaiņas: 15.10.2020
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA RR Darbnīca kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA RR Darbnīca mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA RR Darbnīca @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA RR Darbnīca @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA RR Darbnīca @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA RR Darbnīca @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA RR Darbnīca @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA RR Darbnīca @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA RR Darbnīca
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA RR Darbnīca
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: