LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Rolling Auto"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Rolling Auto" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203314559
Reģistrācijas datums:
30.04.2021
Juridiskā adrese:
Kuldīgas nov., Kuldīga, Ventspils iela 104
Pasta indekss:
LV-3301
SEPA identifikators:
LV24ZZZ40203314559
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
100.00 EUR; Reģistrēts: 30.04.2021; Pēdējās izmaiņas: 30.04.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Rolling Auto" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Rolling Auto" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Rolling Auto" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Rolling Auto" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Rolling Auto" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Rolling Auto" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Rolling Auto" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Rolling Auto" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Rolling Auto"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Rolling Auto"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: