LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA PrezZent
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA PrezZent oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203338862
Reģistrācijas datums:
17.08.2021
Juridiskā adrese:
Rīga, Ganību dambis 23A
Pasta indekss:
LV-1005
SEPA identifikators:
LV48ZZZ40203338862
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 17.08.2021; Pēdējās izmaiņas: 17.08.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA PrezZent kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA PrezZent mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA PrezZent @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA PrezZent @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA PrezZent @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA PrezZent @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA PrezZent @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA PrezZent @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA PrezZent
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA PrezZent
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: