LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA HINZA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA HINZA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203492431
Reģistrācijas datums:
21.06.2023
Juridiskā adrese:
Jelgava, Pērnavas iela 10A
Pasta indekss:
LV-3004
SEPA identifikators:
LV47ZZZ40203492431
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA HINZA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA HINZA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA HINZA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA HINZA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA HINZA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA HINZA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA HINZA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA HINZA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA HINZA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA HINZA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: