LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Elemento Apex
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Elemento Apex oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203756503
Reģistrācijas datums:
19.06.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Daugavgrīvas iela 21
Pasta indekss:
LV-1048
SEPA identifikators:
LV88ZZZ40203756503
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
50000.00 EUR; Reģistrēts: 19.06.2026; Pēdējās izmaiņas: 19.06.2026
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Elemento Apex kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Elemento Apex mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Elemento Apex @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Elemento Apex @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Elemento Apex @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Elemento Apex @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Elemento Apex @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Elemento Apex @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Elemento Apex
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Elemento Apex
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: