LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Active CREW"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Active CREW" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
44103106028
Reģistrācijas datums:
20.04.2016
Juridiskā adrese:
Cēsu nov., Cēsis, Lenču iela 9A - 7
Pasta indekss:
LV-4101
SEPA identifikators:
LV63ZZZ44103106028
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 28.06.2019; Pēdējās izmaiņas: 28.06.2019
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Active CREW" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Active CREW" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Active CREW" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Active CREW" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Active CREW" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Active CREW" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Active CREW" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Active CREW" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Active CREW"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Active CREW"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: