LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Dogma NT
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Dogma NT oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203742581
Reģistrācijas datums:
29.04.2026
Juridiskā adrese:
Rīga, Puikules iela 10A
Pasta indekss:
LV-1030
SEPA identifikators:
LV45ZZZ50203742581
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Dogma NT kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Dogma NT mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Dogma NT @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Dogma NT @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Dogma NT @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Dogma NT @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Dogma NT @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Dogma NT @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Dogma NT
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Dogma NT
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: