LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "RDS TRADE".
Pievienot logo
SIA "RDS TRADE"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "RDS TRADE" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103275753
Reģistrācijas datums:
23.02.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 386 k-3 - 35
Pasta indekss:
LV-1024
SEPA identifikators:
LV45ZZZ40103275753
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2845.00 EUR; Reģistrēts: 19.05.2016; Pēdējās izmaiņas: 19.05.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "RDS TRADE" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "RDS TRADE" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "RDS TRADE" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "RDS TRADE" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "RDS TRADE" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "RDS TRADE" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "RDS TRADE" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "RDS TRADE" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "RDS TRADE"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "RDS TRADE"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: