LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz RNA Technology SIA.
Pievienot logo
RNA Technology SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
RNA Technology SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
41203051123
Reģistrācijas datums:
24.03.2014
Juridiskā adrese:
Ventspils, Jūras iela 1A
Pasta indekss:
LV-3601
SEPA identifikators:
LV32ZZZ41203051123
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
80000.00 EUR; Reģistrēts: 09.12.2019; Pēdējās izmaiņas: 09.12.2019
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
RNA Technology SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
RNA Technology SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
RNA Technology SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
RNA Technology SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
RNA Technology SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
RNA Technology SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
RNA Technology SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
RNA Technology SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par RNA Technology SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par RNA Technology SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: