LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz IK "JUMIĶIS.13".
Pievienot logo
IK "JUMIĶIS.13"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
IK "JUMIĶIS.13" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50002137091
Reģistrācijas datums:
05.06.2008
Juridiskā adrese:
Limbažu nov., Salacgrīva, Vidzemes iela 7 - 52
Pasta indekss:
LV-4033
SEPA identifikators:
LV51ZZZ50002137091
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK "JUMIĶIS.13" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK "JUMIĶIS.13" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK "JUMIĶIS.13" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK "JUMIĶIS.13" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK "JUMIĶIS.13" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK "JUMIĶIS.13" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK "JUMIĶIS.13" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK "JUMIĶIS.13" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK "JUMIĶIS.13"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par IK "JUMIĶIS.13"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: