LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA "Laimes pika".
Pievienot logo
SIA "Laimes pika"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Laimes pika" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203560776
Reģistrācijas datums:
10.05.2024
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Ķegums, Skolas iela 4 - 29
Pasta indekss:
LV-5020
SEPA identifikators:
LV60ZZZ40203560776
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
150.00 EUR; Reģistrēts: 10.05.2024; Pēdējās izmaiņas: 10.05.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Laimes pika" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Laimes pika" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Laimes pika" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Laimes pika" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Laimes pika" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Laimes pika" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Laimes pika" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Laimes pika" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Laimes pika"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Laimes pika"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: