LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no BULLKICKS SIA.
Pievienot logo
BULLKICKS SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
BULLKICKS SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203632843
Reģistrācijas datums:
11.03.2025
Juridiskā adrese:
Bauskas nov., Iecava, Edvarta Virzas iela 26 - 27
Pasta indekss:
LV-3913
SEPA identifikators:
LV71ZZZ40203632843
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
BULLKICKS SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
BULLKICKS SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
BULLKICKS SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
BULLKICKS SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
BULLKICKS SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
BULLKICKS SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
BULLKICKS SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
BULLKICKS SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par BULLKICKS SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par BULLKICKS SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: