LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no SIA VULPES.
Pievienot logo
SIA VULPES
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA VULPES oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
44103145773
Reģistrācijas datums:
22.05.2020
Juridiskā adrese:
Valmieras nov., Ēveles pag., "Lapsiņas"
Pasta indekss:
LV-4712
SEPA identifikators:
LV59ZZZ44103145773
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2900.00 EUR; Reģistrēts: 19.05.2021; Pēdējās izmaiņas: 19.05.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA VULPES kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA VULPES mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA VULPES @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA VULPES @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA VULPES @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA VULPES @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA VULPES @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA VULPES @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA VULPES
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA VULPES
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: