LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no SIA GR.
Pievienot logo
SIA GR
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA GR oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50203430611
Reģistrācijas datums:
30.09.2022
Juridiskā adrese:
Rīga, Ūnijas iela 12A - 4
Pasta indekss:
LV-1084
SEPA identifikators:
LV46ZZZ50203430611
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 30.09.2022; Pēdējās izmaiņas: 30.09.2022
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA GR kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA GR mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA GR @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA GR @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA GR @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA GR @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA GR @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA GR @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA GR
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA GR
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: